Гормональный сбой

Труш Оксани Миколаївни
м. Тернопіль

Жінка, 38 років, смт. Козова, гормональний збій, кістома. Звернулася до гінеколога, тому що почались чергові місячні після семиденної перерви. Гінеколог зробив УЗД і поставив діагноз кістома правого яйника, і запропонував оперативне втручання, від якого вона відмовилась.
Поки не припинилися місячні мазала низ живота «Дентомед Зубним гелем» 3 рази в день 5 днів. Далі пила очистку.
Перший місяць: «Пурекс фаза 1», мазала «Дентомед Зубним гелем» та «Активним бальзамом» низ живота 2 рази.
Другий місяць: «Пурекс фаза 1», «Фітовіт», «Лікарап».
Третій місяць: «Пурекс фаза 1», «Фітовіт», «Лікарап», «Синій йод».
Четвертий місяць: «Корал Кальціймакс», «Мега Магній з вітаміном С», «Оптівіт», «Новафлор», «Май Лайф».
П’ятий місяць: «Фловнорм Комбі».
Робила процедури курсами на «Магнаторі».
Менструальний цикл врегулювався вже через місяць. На повторному огляді у гінеколога та УЗД, кістоми не було. Схудла на 4 кг, пройшла задуха і напади серцебиття, стала стійкіша до простудних захворювань.

Жінка 30 років, м. Тернопіль, ерозія шийки матки. 1 частини «Дентомед Зубного гелю» + 1 частина «Активного бальзаму» – розмішали і поклали у вигляді тампонів вагінально на ніч. Горошина «Активного бальзаму» на корінь язика 2 рази в день. За 2 тижні ерозія затягнулась.

Жінка, 42 роки, м. Тернопіль, почала набирати вагу і вирішила очистити організм. Пила перший місяць: «Пурекс фаза 1», помітила, що зм’як і зменшився лімфовузол на шиї, якому вже 10 років.  Другий місяць: «Новафлор», «Май Лайф», «Мега Магній з вітаміном С», «Корал Кальціймакс», «Оптивіт», «Комбучі концентрат», «Лікарап» по 1 таблетці ранком. Третій місяць: «Фловнорм Комбі» і продовжувала пити «Лікарап» і «Комбучі концентрат». Робила курсами «Магнатор». Після закінчення очистки прийняла курс масажів і пройшли головні болі. Лімфовузол практично розсмоктався, ЖКТ працює як годинник, внормувалась вага, стала стійкіша до простудних захворювань, а поки пила, то взагалі нічого не підхоплювала. (пила в зимовий період). Продовжує пити «Комбучі концентрат», для підтримання хорошого самопочуття.