ЕСЕНЦІЯ 5-ТИ ГРИБІВ FULL SPECTRUM

2 730,00 ₴

M’Essence Full Spectrum – дієтична добавка сироп

Обсяг: 150 мл

Активні інгредієнти: 1 мл есенції містить: активні інгредієнти: органічний сушений гриб кордицепс китайський (Cordyceps sinensis) - 0,012 г, органічний сушений мигдальний гриб (Agaricus blazei murill) - 0,012 г , органічний сушений гриб мейтаке (Grifola frondosa) - 0,012 г, органічний сушений гриб шиїтаке (Lentinula edodes) - 0,012 г, органічний сушений гриб рейші (Ganoderma Lucidum) - 0,012 г.
Допоміжні речовини: гліцерин.

Продуктr має комплексну дію на організм. Активує відновлювальні процеси на клітинному рівні. Рекомендовано як додаткове джерело біологічно активних речовин, які сприяють відновленню енергетичного потенціалу організму та гармонійному функціонуванню усіх систем. Це природній імунномодулятор. Застосовується для профілактики та в комплексному лікуванні при аутоімунних, інфекційних захворюваннях та при порушенні обміну речовин.

Рекомендації до споживання:

-          при гіперактивності імунної системи,

-          при імунодефіциті,

-          при аутоімунних захворюваннях,

-          при інфекційних захворюваннях,

-          при порушенні обміну речовин,

-          при хронічних запальних процесах,

-          при фізичних  та розумових навантаженнях.

Перед застосуванням проконсультуватися з спеціалістом.

Спосіб вживання: додати одну чайну ложку есенції (5 мл) до склянки води. Вживати дорослим один раз на день за півгодини до їди.

Застереження при споживанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.
Термін вживання: 1 місяць; в подальшому термін вживання узгоджувати зспеціалістом.