Ліофілізована Малина

336,00 ₴

Freeze-dried raspberry; Málna egész csemege –100% натуральний продукт.

Обсяг: 20 г

Склад: ягоди малини (Rubus idaeus) за технологією сублімації. 20 г продукту готують із 150 г свіжих ягід малини. Не містить доданого цукру. Містить органічний натрій.

Ліофілізовані або сухо заморожені ягоди отримують методом сублімаційного сушіння, де волога випаровується, оминаючи рідку фазу. Таким чином, ягоди зберігають природні властивості, колір, смак, запах, вміст вітамінів, мінералів, антиоксидантів. Під час обробки не використовуються барвники, консерванти та добавки. Рекомендовано включати в раціон харчування для підтримки загального здоров'я.

Вплив малини на організм:

Малина багата на вітамін C, який сприяє зміцненню імунної системи та боротьбі зі застудними захворюваннями. Вона також містить вітамін К, магній, фолат та інші мінерали, які корисні для здоров'я.Містить антоціани, кверцетин та елагінову кислоту, які є потужними антиоксидантами.

Спосіб вживання: у натуральному вигляді, або для ароматизації фруктового чаю, чорного чаю, ароматизації та збагачення каш, йогурту чи інших молочних продуктів, як основа для тортів та десертів. При змішуванні з теплою водою чи медом ягоди відновлюють свою початкову форму. При заварюванні чаю важливо, щоб вода була не вище 60 градусів, щоб цінні властивості плодів максимально збереглися.

Застереження: індивідуальна чутливість до складових.