Ліофілізована Полуниця

336,00 ₴

Freeze-dried strawberries; Földieper szeletelt csemege – 100% натуральний продукт.

Обсяг: 20 г

Склад: плоди полуниці за технологією сублімації. 20 г продукту готують із 200 г свіжих плодів полуниці. Не містить доданого цукру. Містить органічний натрій.

Ліофілізовані або сухо заморожені ягоди отримують методом сублімаційного сушіння, де волога випаровується, оминаючи рідку фазу. Таким чином, ягоди зберігають природні властивості, колір, смак, запах, вміст вітамінів, мінералів, антиоксидантів. Під час обробки не використовуються барвники, консерванти та добавки. Рекомендовано включати в раціон харчування для підтримки загального здоров'я.

Вплив полуниці на організм:

Полуниця містить значну кількість вітамінів С, К і E, а також магній, калій, марганець; антоціани, флавоноїди і фенольні сполуки, які є потужними антиоксидантами. Ці поживні речовини корисні для підтримки імунної системи, здоров'я кісток, шкіри та інших функцій організму.

Спосіб вживання: у натуральному вигляді, або для ароматизації фруктового чаю, чорного чаю, ароматизації та збагачення каш, йогурту чи інших молочних продуктів, як основа для тортів та десертів. При змішуванні з теплою водою чи медом ягоди відновлюють свою початкову форму. При заварюванні чаю важливо, щоб вода була не вище 60 градусів, щоб цінні властивості плодів максимально збереглися.

Застереження: індивідуальна чутливість до складових.