Пневмония

Галина Гладун
Лаборант- бактеріолог, м. Ланівці

Дитина, віком 3 роки, м. Коломия Івано-Франківська обл. Знаходилась на стаціонарному лікуванні з приводу пневмонії. Через 5 днів виписалась в задовільному стані до дому. На другий день після виписки появились пухирі на долонях, губах, стопах ніг, пухирі лопалися, утворювались виразки. Почали давати продукцію Bionet: «Чайний сбір» - 1 літр в день, «Фруктову клітковину» - 3 таб. з інтервалом 20 хв. «Активний бальзам» по горошині через 3 год під язик, «Дентомед Зубний гель» на рану по мірі висихання бальзам на границі здорової та враженої тканини. До вечора виразки почали присихати, нові пухирі не утворювались. Через 2 доби температура тіла підвищилась до 39,6° на піднебінні появились виразки розміром в копієчку. Підключили «Нурофен», ротову порожнину змащували в пропорції 1:1 «Дентомед Зубний гель» + «Активний бальзам» через годину. Покращення наступило через добу, температура тіла поступово почала зменшуватись, нових висипань не спостерігались. Чай, клітковина, вітаміни, еліксир продовжувала вживати на протязі місяця.
Аналізи крові в період хвороби при застосуванні продукції Bionet:
гемоглобін 110
г/леритроцитів- 3,1*1012
кольоровий показник- 0,9
лейкоцитів – 4,6
ШОЄ – 17мм/год
Формула – еозинофілів -12
Цементоядерних – 43
Лімфоцитів – 37
Моноцитів - 8
Аналіз сечі - в нормі. Повторні аналізи через 7 днів – все в нормі.           

Дитина, 10 років. Часто хворіла респіраторними інфекціями, кілька разів на рік лікувалася антибіотиками. Восени почала вживати «Активний бальзам», «Дентомед Еліксир», «Вітаміни». Після того, за зиму ні разу не вживала антибіотики, обходилась «аптечкою» Bionet та сиропом «Ехінацея» з часником. Перед школою приймала краплі «Фітовіт».   

Хлопчик, 9 років. Схильний до вірусних інфекцій, часто пропускав школу. Користувався «аптечкою» Bionet + «Вітаміни» + «Фітовіт». Перед виходом на вулицю, в період епідемії, горошинку «Активного бальзаму» під язик, та змащував слизову носа. Вже на протязі 2 років ні разу не пропустив школу.