Ушибы

Качко Ніна
м. Новоград-Волинський

Чоловік, 37 років, м. Новоград-Волинський. Отримав сильний удар у голову з утворенням великого синця під оком. Продукцію Bionet використовували з першого дня. По черзі мастили синець «Активним бальзамом» та «Енергетичним кремом». За сім днів повне відновлення шкіри.

Жінка, 65 років,м. Новоград-Волинський. Діагноз цукровий діабет. Сильно вдарила великий палець на нозі. Палець почорнів, загноївся і довго не загоювався. Використовували суміш «Активного бальзаму», «Дентомед Зубного гелю» і «Дентомед Еліксиру», за 3 тижня палець відновив нормальний природний колір, а згодом повністю загоївся.

Жінка, 70 років, Донецька обл. м. Покровськ. Хворіла тромбофлебітом 24 роки. На нозі на голені ззаду утворилася трофічна язва розміром біля 6 см, нога була набрякла і темно-фіолетового кольору. Використовувала прилад «Магнатор», «Рідке антибактеріальне мило», «Дентомед Зубний гель» на рану, «Активний бальзам» навколо рани зранку і ввечері. 1,5 місяця відчувалася сильна біль, але за півтора року постійного використання рана повністю затягнулася, набряк зійшов і шкіра відновила природній колір.